skauti a skautky 4. středisko Olomouc

---------- rok 2016 ------------

(Po domluvě možno ubytovat se i během pracovních dnů.)

květen

6. - 8. 5. | HOCZ

13. - 15. 5. | Vnorovská farní mládež

20. - 22. 5. | 3. roj Světýlka

červen

4. - 5. 6. | středisko Jana Boska Olomouc

17. - 19. 6. | 48. smečka vlčat

24. - 26. 6. | Zálesačky Havířov

29.6. | SŠOGD Praktik - akce Pašík (Střelec)

červenec

1. - 3. 7. | Michaela Trunečková

7. - 8. 7. | spolek Ultreia

září

24. - 25. 9. | 3. smečka vlčat

-----------------------------------

prosinec

29.12.2016 - 1.1.2017 | Brontosaurus - Klub přátel Lukova

 

Tato ubytování už proběhla:

 

---------- rok 2016 ----------

leden

28. - 31. 1. | Pavlína Tomanová

únor

5. - 7. 2. | Stopaři

12. - 14. 2. | Zabijačka (Střelec)

19. - 21. 2. | RK Haluz

26. - 28. 2. | 26. oddíl Divoká Daveta

březen

4. - 6. 3. | volno

11. - 13. 3. | Vítek

18. - 20. 3. | Skauti Kelč

25. - 27. 3. | LLM z.s., kmen Národ 4 živlů

duben

1. - 3. 4. | 1.dívčí oddíl Znojmo

8. - 9. 4. | TOM 4312 Třicítka a Dvojka

10. 4. | Porada RFOR (neděle večer)

15. - 17. 4. | ARCHA

22. - 24. 4. | Tom

29. 4. - 1. 5. | Hnutí Brontosaurus

 

 

---------- rok 2015 ----------

leden
23. - 25. 1. | Zlata Brůžková
30. 1. - 1. 2. | 27. PTO Lesní Moudrosti

únor
6. - 8. 2. | Zabíjačka
13. - 15. 2. | 6. kmen R&R Pentagramus
15. - 21. 2. | TOM Hogan
21. - 22. 2. I Vílík (Králováci)
22. - 25. 2  | 2. oddíl, středisko Havířov
27. 2. - 1. 3. | Ilona Fišerová

březen
6. - 10. 3. | Štramberští rytíři & Minehawa
13. - 14. 3. | 6. oddíl Švestka
20. - 21. 3. | Vítek
27. - 28. 3. | Mraveneček
28. - 29. 3. | Kašpárek

duben
17. - 18. 4. | Dvacítka Králováci
24. - 26. 4. | Kateřina Valová

květen
30. 4. - 3. 5. | 85. PS Letka
8. - 10. 5. | Jan Peroutka
16.-17.5. | Králováci + 3. smečka
22. - 24. 5. | HOCZ

červen
1. - 3. 6. | Mraveneček
12. - 14. 6. | PS Plejády Šternberk
14. 6. (neděle) I Střelec od 17 do 21 hodin
19. - 21. 6. | 1. smíšený oddíl Znojmo
23. - 24. 6. | Hana Hýsková
30. 6. I SŠOGD Praktik (akce čuník 9 - 17 hodin)
30. 6. - 2. 7. 2015 I Michaela Trunečková

červenec + srpen
8. 8. I Petra Řezáčová
17. - 21. 8. | Příměstský tábor

září
1. 9. | 6. oddíl "Švestka"
4. - 5. 9. Christina Bachmanová (do soboty do cca 9 hodin)
5. - 6. 9. | paní Hofmannová (v sobotu od 12 hodin)
12. - 13. 9. | Pavla Dědková (od 15:00)
18. - 19. 9. | 6. oddíl "Švestka"
19. - 20. 9. | paní Janíčková (od 14 hodin v sobotu do 14 hodin v neděli)
26 - 27. 9. | Lokotka
27 - 28. 9. | Poláčkovi (v neděli od 9:00)

říjen
2. - 4. 10. | 3. oddíl Rarášci, 3. středisko Olomouc
9. - 11. 10. | 2. oddíl skautek a světlušek ELMANO Šenov
16. - 18. 10. | Petr Mohyla
24. - 25. 10. | Středisková brigáda
27. 10. - 31. 10. | skautský oddíl Střelka

listopad
6. - 8. 11. | Kahla dračák
13. - 15. 11. | HOCZ
20. - 22. 11. | Středisko J. Bubáka, Úvaly
27.  - 29. 11. | 52. Středisko Stopaři

prosinec
4. - 5. 12. | Medi
10. - 13. 12. | Matiční gymnázium  Ostrava
18. - 20. 12. | 34. PTO Tulák
23. 12. | Zasněžené struny
29. 12. - 30. 12. | Jana Peldová
30. 12. - 2. 1. | Brontosaurus - Klub přátel Lukova

 

---------- rok 2014 ----------

leden

10.-12. 1. | 3. dívčí oddíl Šumperk - Strážkyně přátelství

24.-28. 1. | Katedra Botaniky PřF UK

únor

15.-16. 2. | BJB Olomouc (Lenka Poskočilová)

21.-22. 2. | Narozeninová oslava (Lokotka)

březen

7.-9. 3. | 2. oddíl Jaguáři Vranovice

14.-16. 3. | 1. oddíl Lanškroun + 94. oddíl Brno

21.-23. 3. | Čekatelský kurz Nabosso

28.-30. 3. | Skauti Rajhrad

duben

4. - 6. 4. | Equilibrie

11. - 13. 4. | TOM 1412 Otrokovice (do 10:00)

13. 4. | středisková brigáda (od 10 hodin)

25. -27. 4. | 3. oddíl skautek Vyškov

květen

3. - 4. 5. | 20. oddíl Králováci

9. - 11. 5. | Dívčí 3 a Dívčí 15

16. - 18. 5. | skauti Luhačovice

24. - 25. 5. | Bebe (Lokotka)

25. 5. | střelec (odpoledne cca 14 - 19)

31. 5. - 1. 6. | Minetaka Boskovice

červen

4. - 6. 6. | ZŠ Tupesy

6. - 8. 6. | 1. dívčí oddíl Šumperk

13. 6. | Společně proti leukémii

14. - 15. 6. | Šárka Pohlídalová

15. 6.  | "Dostaveníčko" (večer)

16. 6. pondělí | Velká rada (17 - 20)

20. - 22. 6. | HOCZ

26. 6. | PRAKTIK "čuník", cca 11.30 - 19.00 (Střelec)

27. - 29. 6. | Equilibrie

září

5. - 7. 9. | Equilibrie

19. - 21. 9.  | Oikos

říjen

4. - 5. 10. | Jitka Sedláčková

11. 10. | Sowulo

12. 10. | Středisková brigáda

17. 10. | SŠ Praktik Olomouc

24. - 28. 10.  | 2. roj světlušek Letohrad

listopad

31. 10. - 1. 11. | 2. roj světlušek a skautek Šotci Olomouc

7. - 8. 11. | Veronika Lachová

14. - 17. 11. | 12. oddíl VS, Poseidon Opava

21. - 23. 11. | HOCZ

28. - 30. 11. | Equilibrie

prosinec

5. - 7. 12. | 2. oddíl Valašské Meziříčí

12. - 14. 12. | TOM Kňouři

19. - 21. 12. | Mladí táborníci a Veselá srdce

30. 12. 2014 - 1. 1. 2015 | Klára Šůstková

 

 

---------- rok 2013 ----------

leden

5. 1. | rádcovská (4. středisko)

únor

1. - 3. 2. | skauti ze Šlapanic

8. - 10. 2. | 2. chlapecký oddíl Wakan, Šumperk

16. - 17. 2. | Lokotka

22. - 24. 2. | zabíjačka (střelec)

28. 2. - 3. 3. | pionýrský oddíl z Valašského Meziříčí

březen

8. - 10. 3. | Oikos

15. - 17. 3. | 2. roj světlušek Třebíč

29. 3. - 1. 4. |  oddíl Sportík (ČSOP)

duben

12. - 13. 4. | Lokotka

13. - 14. 4. | Dcery měsíce

19. - 21. 4. | skautky Luhačovice

25. - 26. 4. | Jeremi 

26. - 28. 4. | Katy

27. 4. | akce pro rodiče a děti našeho střediska

květen

3. - 5. 5. |Slunovrat, Hodonín + 4. 5. Svojsíkův závod - na dvoře klubovny

7. - 8. 5. | skautský oddíl z Libiny

11. - 12. 5. | RFOR (Hruška)

17. - 19. 5. | Mraveneček

24. - 26. 5. | Gemini (Caesar)

31. 5. - 2. 6. | Jolana Juříčková

červen

8. 6. | Lokotka

9. 6. | 14.00 - 19.00, 8. středisko Vl. Tylšara

14. 6. | Kofolírna (Hruška)

15. - 16. 6. | Jitka Sedláčková

16. 6. | Střelec (15.00 - 20.00)

18. - 19. 6. | ZŠ Vracov

21. - 23. 6. | HOCZ

24. 6. (pondělí) | 18.00 - 23.00, Čisté trubky

25. 6. | PoKr - Pohoda krtek (4. středisko) 18 - 22 hodin

28. 6. Khamoro | Blizzard

červenec

2. - 3. 7 | přespání cyklovýletníků na zahradě (1 stan)

3. - 5. 7. | ubytování ve stanech na dvoře (skauti)

18. - 20. 7. | Fykos, Patrik Švančara

srpen 

31. 7. - 4. 8. | Nela Jungmannová

15. - 17. 8. | skauti z Liberce

září

27. - 29. 9. | SK Vltava Č. Krumlov

říjen

3. - 5. 10. | Michaela Horňáková

11. - 13. 10. | 12. středisko Brno - Královo pole

18. - 20. 10. | středisko Járy Kaštila, Prostějov

25. - 28. 10. | YMCA skauti, Břeclav

28. - 30. 10. | přístav Eskadra Ostrava

listopad

1. - 3. 11. | Ekologický seminář pro R+R

7. - 8. 11. | Brontosauři

8. - 10. 11. | středisko Maják Praha

15. - 17. 11 | HOCZ

22. - 23. 11. | 3. smečka vlčat (4. stř.)

23. - 24. 11. | ZŠ

29. 11. - 1. 12. | 98. oddíl Lyra, Ostrava

prosinec

14. - 15. 12. | Jitka Boušková

20. - 21. 12. | Marek Janka

26. 12. | Vánoční večírek střediska

29. 12. - 2. 1. | Radim Kašpárek

---------- rok 2012 ----------

leden

13. - 15. 1. | Dramaťák (Pája)

20. - 22. 1. | Jakub Broukal (setkání po Jamboree)

27. - 28. 1. | Jana Malinová (Švestka)

28. - 29. 1. | Ondřej Klímek (Králováci)

únor

4. 2. - 8. 2. | Junák Mikulčice

11. 2. | zabíjačka (střelec)

18. - 21. 2. | 4. chlapecký oddíl Lvíčata, Vsetín

22. - 25. 2. | 9. dívčí oddíl Rybí, středisko Štramberk 

březen

2. - 3. 3. | Hnutí Žebřík o.s.

10. - 15. 3. | Stopaři "E", Červená Voda

16. - 18. 3. | Švestka

30. - 31. 3. | Mraveneček

duben | ...Vítek

4. - 9. 4. | TOM - Čochtani, Štiky

13. - 15. 4. | Mraveneček

22. 4. brigáda v klubovně - LZE UBYTOVAT i tento víkend, ale V NEDĚLI MÁME BRIGÁDU

květen

5. 5. | opékání 8. středisko

11. - 13. 5. | skautky z Kopřivnice

18. - 20. 5. | Římskokatolická farnost Ostrava Přívoz

26. - 27. 5. | Sraz (Eva Martyčáková)

červen

31. 5. - 4. 6. (čtvrtek - pondělí), Biskupské Gymnázium, České Budějovice

15. - 17. 6. | HOCZ

17. 6. | střelec (odpoledne, cca 17 - 20)

21. - 22. 6. | školní výlet (Kubicová, Brno)

červenec

20. - 21. 7. |FLOTILA Liberec

srpen

16. - 19. 8. | skauti z Liberce

září

14. - 16. 9. | DUHA Paprsek

21. - 23. 9. | skauti z Frýdku a okolí

27. - 30. 9. |TOM 4335 Sylvatik, Ostrava

říjen 

12. - 14. 10. | skautky Brno (Lenti)

19. - 21. 10. | Michal Kopřiva

24. - 28. 10. | Stopaři, Brno

listopad

2. - 4. 11. | skauti ze Zábřeha na Moravě

16. - 17. 11. | Šárka Pohlídalová

23. - 25. 11. | 1. dívčí oddíl Lanškroun

30. 11.- 2. 12. | Pro táborníky, o.s.

prosinec

7. - 8. 12. | RŠ 4.střediska (Zetor)

14. - 16. 12. | T.O.M. Kňouři Brno

21. - 22. 12. | 6. oddíl skautek (4. středisko)

26. 12. | vánoční večírek střediska

29. 12. - 1. 1. | Martin Svoboda

 

Fotografie použita dle Creative Commons broo_am  © 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode